Sibiřský husky je životní láska

Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

přání

Přeji krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok.
BAry
www.siberian-husky-cz.eu

Datum
Vložil
Titulek

štěně

Dobrý den,
mám doma 8-letého psa -Husky. Nyní chci pořídit ještě jednoho - fenečku. Aby měl společnici, je kastrovaný, tudíž by neměl nastat problém. Prohlížím na netu všechny možné chovné stanice. Kontaktuji je a stále hledám. Štěňátek je minimum.
Objevila jsem chovnou stanici Forjana, kde měla být nakrytá fena Karlii.Dle fotografií usuzuji, že je to Vašim nádherným Ice.
Prosím jen o potvrzení tohoto zjištění a poté trochu víc informací o povaze Vašeho miláčka. Chtěli bychom totiž fenku výstavního typu, ne závodnici. "závodníka" seniora doma máme.
Děkuji moc předem za odpověď
na dol.mi@email.cz, nebo soukromá zpráva v Siberian Clubu na přezdívku mira

Datum
Vložil
Titulek

cena

Chtěl bych se zeptat od kolika se tito psi pohybují...mě se toto nadherne plemone už líbilo od mlička a chtěl bych si ho pořídit...tak by mě zajmalo od kolika se pohybují ceny štěnat...děkuji...

Datum
Vložil
Titulek

Re: cena

Ahoj Patriku, je to růůůzné kdyby jsi chtěl poradit s výběrem neváhej mi zavolat. Chce to určitě vybírat z chovných stanic které tu již nějakou dobo jsou protože dost záleží na předcích aby byl pes zdravý. Já jsem za svého chlupáče dával 10000 a je to včetně čipu který má místo tetování. Teď budou asi tři vrhy štěňat tak bych ti když tak mohl dát kontakt mohl by jsi se s nimi domluvit. Jinak toto plemeno doporučuji neznám hodnějšího a mazlivějšího psa i když někdy má taky svojí hlavu a dokáže odmlouvat ale to je spíš pro pobavení:)

Datum
Vložil
Titulek

pozdrav

Zdravím, máte krásnéhio pejska. Mohla bych si Vaše stránky přidat do mých odkazů ?? Přeji vše nej ;) www.siberian-husky-cz.eu

Datum
Vložil
Titulek

Re: pozdrav

Určitě:)

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.