Sibiřský husky je životní láska

O nás

Jmenuji se Honza a jsem ze Sezimáku. Můj pes se jmenuje rodným jménem Apache Runing with wolves, ale říkáme mu Ice (Ajs).

Jak jsem se našli:

Sibiřský husky byl můj sen od malička. Bylo hodně nocí, které jsem probrečel, že chci štěňátko. Ale rodiče nechtěli. Pár měsíců po oslavě dvacátých narozenin jsem měl nehodu v autě, po probuzení na ARU moje první myšlenky vedly k tomu, že prodám motorku a padák a pořídím si pejska. Rodiče kupodivu povolili a to pro mě byla obrovská motivace pro to, abych se co nejdříve dostal z nemocnice ven.

Po propuštění jsem se doma rozkoukal a taťka už říkal, že ví o chovné stanici, která by měla mít štěňátka, ale až na podzim a to začínalo léto. To se mi moc nelíbilo, tak jsem uškemral mamku, aby šla k internetu, protože jsem k němu nemohl a začla hledat ještě někde jinde. Asi na druhý pokus jsme našli stránku, kde zrovna nabízeli štěnátka, ale už měli jen fenku a psíka. Původně jsem chtěl fenku, ale psík byl modrooký a bylo rozhodnuto. 

Když jsme přijeli k Martině Burdů před barák, zdravila nás za plotem smečka asi 6 psů. Vešli jsme na zahradu a já už viděl ohrádku, kde se batolili takový chundelatý medvídci. Vlezl jsem si k nim do ohrádky a modrookej lumpík mi hned rozkousal kaničky u mých Adidasek a to byla známka kamarádství:)

Historie projektu

Tuto stránku jsem se rozhodl udělat proto, aby se lidé dozvěděli malinko více o této rase a nemysleli si, že je to nezvladatelné zvíře, které zreje zahradu, zakousne slepice a kočky, uteče kdy může a také to, že neposlouchá.

Doufám, že tento web pomůže při rozhodování nových chvovatelů a utvrdí je v tom, že husky je ta nejlepší volba.

Pro zájemce o krytí

Ice je zdravý silný pes, bonitací prošel bez jediné připomínky, kontrola kyčlí s negativním nálezem. Pejska nemám pro výdělek, ale opravdu pro radost. Nejsem z těch, kteří honí každé výtězství, a dělají ze psa manekýna. Jestli se Vám můj pes líbí, rád ho poskytnu ke krytí, a budu velice rád, když se narodí hezká zdravá štěňátka, z  kterých bude mít radost další nový majitel.

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.